Oyun Paylaşım Standartları ve Kullanım Şartları


#1
Standartlar
Forumda paylaşılan tüm oyunlar mofidik ekibi tarafından satın alınan orijinal, kutulu ve bandrollü ürünlerdir.
Oyunların içerikleri hiçbir şekilde değiştirilmeden, ekleme/çıkarma yapılmadan, direkt olarak .iso uzantılı imaj dosyasına çevirilerek paylaşılır.
Oyunların kurulumları sırasında istenen anahtarlar paylaşılmaz, eğer kendinize ait bir anahtarınız varsa bunu ya da başka kaynaklardan bulduğunuz anahtarları kullanabilirsiniz.

Oyunlar, kutularının, varsa kitapçıklarının ve diğer materyallerinin (harita, kullanma kılavuzu, poster vb.) ve CD/DVD'lerinin görselleri ile birlikte paylaşılır.
Paylaşılan oyunlar, oyunun çıkış tarihi, çıkış platformları, kısa bir özeti, oyun içi görselleri/videoları (kendimiz tarafından çekilmiş), yapımcısı, yayıncısı, türü/janrası gibi önemli bilgiler içeren bir veritabanına sahiptir.

Oyunların paylaşımı yapılmadan önce mümkün olan tüm işletim sistemlerinde kurulur ve test edilir. Kurulum esnasında/oyunda yaşanılan tüm aksaklıkların çözümleri, ipuçları, yardımcı programlar ve rehber konuda yer alır.

Paylaşılan oyunlar yalnızca abandonware olan oyunlardır. Satışı hala devam eden ve Türk Lirası ile satın alınabilen, güncel oyunların paylaşımları yapılmaz. Abandonware hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
 
Şartlar
Paylaşılan dosyaları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik tamamen ücretsizdir fakat davetiye usulüyle çalışır. Üyelikle ilgili daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İndirdiğiniz oyunlardan doğabilecek sorunlardan yalnızca siz sorumlusunuz. Oyunlar hiçbir şekilde virüs vb. zararlı yazılım içermez fakat paylaşılan oyunlar güncel işletim sistemleri ile kimi zaman uyumlu olmadığından dolayı farklı sorunlara yol açabilir. Ayrıca oyunları çalıştırmak için gerekli olabilecek No-CD/No-DVD, resmi veya gayriresmi yamalar ve çeşitli modları yalnızca güvenilir kaynaklardan edinmek sizin sorumluluğunuzdadır. Lütfen tüm bunları göz önünde bulundurarak devam edin.

Edindiğiniz oyunları arkadaşlarınızla paylaşmanızı engelleyemeyiz, engellemek de istemiyoruz. Her şey paylaştıkça güzel. Lütfen mofidik ekibi olarak paylaşımlarımızı üyelerimizden hiçbir ücret talep etmeden, yalnızca paylaşmak ve bir arşiv oluşturmak için yaptığımızı ve site giderlerini ve satın aldığımız oyunların masraflarını tamamen kendimizin karşıladığını aklında bulundur ve oyunları paylaştığın arkadaşlarına bizden bahsetmeyi ve ona bir davetiye kodu göndererek aramıza katılmasını rica edip bizi desteklemeyi unutma.
İmza
[Resim: snt1tok.png]

 [Resim: 76561198282273437.png]
[Resim: ruql084.png]
 
 
 
Bul
Yorum YokBu konuya henüz yorum yazılmamış
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi